Originální měděné šperky ručně vyráběné
Galvanoplastika - Electroforming


*VLTAVÍN v korunce

Teoreticky se jedná o sklo vzniklé žárem při dopadu meteoritu na zem, jeho stáří je 15 milionů let.

Nejstarší opracované nálezy vltavínů jsou z doby kamenné, neboť byly vhodným materiálem, stejně jako pazourek nebo obsidián, na výrobu nástrojů. Pro svůj krásný přírodní vzhled a barvu, podobnou barvám drahokamů, byly později nošeny i jako amulet.

 

Od doby secese je vltavín uznáván jako šperkový kámen.

Tíživé zážitky často spočívají na dně naší duše jako kus olova. Zbavit se těchto blokád znamená otevřít se přítomnosti, která je pravou a jedinou skutečností. Právě vltavín nás podpoří v konečném dosažení stavu trvalého vědomého teď, v němž nejsou ani zatěžující vzpomínky, ani představy či obavy, které se týkají budoucnosti. Takto se zcela prostě přirozeně navždy zbavíme okovů, získáme nebývalou svobodu a tolik vzácnou životodárnou energii, kterou jinak tak často a zbytečně vyplýtváme na malicherné věci.

 

Jemné vibrace vltavínu v nás probouzejí jasnovidné a telepatické schopnosti. Vltavín nám pomáhá zbavit se materiálních zájmů, touhy chtít a vlastnit, což je nezbytným předpokladem k dosažení pravého poznání. Pomáhá nám prostě a logicky řešit problémy, jež se nám na první pohled zdají jen nesnadno řešitelné. 

 

 

GALERIE

Tento produkt je neprodejný, ale můžete mne kontaktovat a domluvíme se na výrobě podobného na zakázku.Líbí se vám moje šperky?

Inspiruje mne příroda,
drahé kameny a magická měď.
Vítejte v mé šperkařské dílně.