Originální měděné šperky ručně vyráběné
Galvanoplastika - Electroforming


Přívěs SKORYL-"Ušáček"

Má schopnost odrážet všechny paprsky barevného spektra, od čistě bílé do nejhlubší černé. Turmalín staví most, na kterém se může země setkat s rájem a jemná energetická těla se mohou sladit s fyzičnem. To vytváří rovnováhu sil - sestoupením frekvence ducha a navyšováním frekvence hustší hmoty, což vytváří harmonické slučování vesmírných a materiálních energií. Turmalín je jedním z kamenů, který není původně z této planety. Na planetě byl materializován vyššími životními formami, aby pomohl lidstvu při vstupu do věku vodnáře.

Černý Turmalín odráží negativní energie místo toho, aby je pohlcoval. Je to kámen, který může být použit nebo nošen když vstupujeme do negativního prostředí. Černý Turmalín pomáhá vytvořit štít, který člověka imunizuje proti účinku poškozujících fyzických nebo psychických vlivů. Také může být použit k neutralizaci negativních energií jedince jako například vzteku, žárlivosti, trpkosti, nejistoty, atd. Nošením kousku Černého Turmalínu jsou neurotické tendence silně redukovány.

Velikost cca 3 cm

 

Cena v CZK: 1800 Kč + poštovné a balné 79 Kč

Cena v EUR: 71 € + poštovné a balné 7 €

Zde si můžete objednat tento jedinečný šperk.

Odesláním objednávky souhlasím s obchodními podmínkami.

Po odeslání objednávky Vám příjde rekapitulace objednávky na Váš email. V případě, že Vám nic nepříjde, nebo jsem se Vám neozvala do 2 dnů, prosím kontaktujte mne napřímo.Líbí se vám moje šperky?

Inspiruje mne příroda,
drahé kameny a magická měď.
Vítejte v mé šperkařské dílně.