Ručně vyráběné šperky
Galvanoplastika - Electroforming


Prsten s Aragonitem a Skorylem

Aragonit dodává energii a ve spojení s Matkou zemí, uzemňuje. Čistí energetické blokády. Transformuje geopatogenní zóny. Učí nás trpělivosti, vstřícnosti, spolehlivosti, toleranci a přizpůsobivosti. Pomáhá v okamžicích napětí a tiší stavy neklidu. Uklidňuje, přináší koncentraci a rovnováhu. Má blahodárný vliv na stav kostí a zubů. Napomáhá ukládání vápníku v těle. Ulevuje od fyzických projevů bolesti a svalových křečí. Posiluje imunitní systém. 

Skoryl je černý druh Turmalínu. Účinně deaktivuje patogenní zóny i paprsky počítačových a televizních obrazovek. Vtahuje do sebe nepříznivé působení jiných lidí, jejich zlobu, závist, nedůvěru, takže je příliš nepociťujeme. Chrání nás však také i před vlastním vztekem. Turmalín může být použit kdykoliv a kdekoliv potřebujete navýšit světelnou sílu. Může být umístěn na oltářích, na čakrách, v dětských pokojích nebo v okolí rostlin, v chrámech, kostelech, nebo mohou být turmalíny zasazeny a nošeny ve špercích. 

Velikost prstenu je 51-52

GALERIE

Tento produkt je neprodejný, ale můžete mne kontaktovat a domluvíme se na výrobě podobného na zakázku.Zaujaly vás moje šperky?

Inspiruje mne příroda,
drahé kameny a magická měď.
Vítejte v mém světě.